+370 604 13210 info@mtibrokeris.lt

T1/T2 garantijos

Siūlome tranzito deklaracijas per inovatyviąją elektroninę sistemą. Garantijos išduodamos visų tipų kroviniams bei neribotai sumai. Suteikiame galimybę atsidaryti muitinės deklaraciją ne tik iš pasienių, bet ir iš vidinių muitinių.

Ši sistema – tai galimybė jums sutaupyti laiką ir pinigus atliekant muitinės procedūras, kai klientai patys gali pildyti deklaracijas sistemoje. Visa informacija internetu tiesiogiai pasiekia muitines ir nereikalingos jokios papildomos popierinės formos šioms operacijoms atlikti.

Tai alternatyva TIR carnet sistemai, kuri sujungta su 8 muitinės sistemomis, 3 verslo valdymo sistemomis, 4 laivų linijomis ir su muitinės tarpininkais 30 Europos valstybių bei Turkijoje, Serbijoje ir Makedonijoje.

Išskiriami 2 būdai naudotis šia sistema:

  1. Deklaracijos forminimui pakanka į mūsų deklarantų el. paštą atsiųsti CMR ir INVOICE dokumentų kopijas, kurie reikalingi užpildyti T1 ir nusiųsti muitinės patikrinimui. Gaunamas LRN numeris, kuris išsiunčiamas vairuotojui. Pakanka vairuotojui muitinėje parodyti šį LRN numerį ir sistemoje bus surasta jums priklausanti deklaracija.
  2. Norintiems suteikiame galimybę tapti sistemos el. klientais ir pildyti bei pateikti T1/T2 deklaracijas internetu patiems su mūsų teikiama garantija, iš bet kurios vietos, atsisakant popierinių deklaracijos formų. Apmokome jus naudotis šia sistema ir suteikiame specialius prisijungimo duomenis.

Pasirinkdami šią paslaugą Jūs ne tik sutaupysite savo laiką ir išlaidas, bet turėsite galimybę atidaryti T1/T2 iš visos Europos. Taip pat galėsite rinktis patogesnį atsiskaitymo būdą ir neteks jums laukti eilėse bei išvengsite įvairių nesusipratimų pildant reikiamus dokumentus.