+370 604 13210 info@mtibrokeris.lt

Profesinės civilinės atsakomybės draudimas

Profesinė civilinė atsakomybė gali būti skirstoma pagal profesiją, vykdomą projektą, taip pat gali skirtis netgi laiko atžvilgiu, kas buvo aktualu anksčiau, gali būti absoliučiai nereikšminga šiandien. Atsižvelgiant į tai, nėra standartinio draudimo paslaugų paketo, apimančių visų sričių atsakomybę.

Mes kuriame produktą, kuris atitiktų kiekvieno mūsų kliento specifinius poreikius, atitinkamai nuo industrijos ar srities, kuriai jis atstovauja. Kitaip tariant, siūlome jums galimybę apsaugoti savo verslą nuo galimų nuostolių, susijusių su jūsų profesine veikla.

Standartinė veiklos draudimo apsauga apima įvairius kūno sužalojimus, materialius nuostolius ir kt., bet profesinės civilinės atsakomybės draudimas išsiskiria tuo, kad įtraukia tas žalas, kurios kyla dėl jūsų klientų nepasitenkinimo jūsų vykdoma veikla.

Profesinės civilinės atsakomybės draudimas yra ypač svarbus teisininkams, gydytojams, finansinio sektoriaus ar kitų verslo sričių atstovams, kurių darbas gali būti nesuprantamas jų klientams. Vienas svarbiausių aspektų yra tas, kad šių sričių specialistų veikla, jų pareigybių netinkamas atlikimas, gali sukelti jų klientų nepasitenkinimą.

Profesinės civilinės atsakomybės draudimo paketas ir kaina priklauso nuo kelių faktorių:

  1. Jūsų veiklos pobūdžio;
  2. Vietos;
  3. Paties draudimo apimties – tai, ką jūs pasirinksite;
  4. Jūsų įmonės dydžio, pvz., kuo didesnė įmonė, tuo didesnė veiklos rizika.

Mūsų pagrindinis tikslas yra sukurti tokį produktą, kuris visapusiškai atitiktų ne tik jūsų veiklos specifiką, bet ir tenkintų jūsų, kaip kliento, poreikius, tad prieš pateikdami savo pasiūlymą komunikuojame su klientu ir siekiami viską išsiaiškinti. Kiekviena profesija yra individuali, tad mums yra svarbūs visi aspektai tiesiogiai susiję su jūsų vykdoma veikla. Daugelis draudimo atstovų pateikia standartinius draudimo pasiūlymus, kas mūsų nuomone yra laiko ir pinigų švaistymas. Turime pabrėžti tai, kad jūs nemokėsite už tai, kas jums yra neaktualu, juk advokato ar renginių organizatoriaus profesijos skiriasi iš esmės, kaip ir jų galimos veiklos rizikos.