+370 604 13210 info@mtibrokeris.lt

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Tai finansinė parama jums ir jūsų šeima atsitikus nelaimingam įvykiui.

Draudimo apsauga įtraukia šias rizikas:

  1. Traumos (kaulų lūžiai, minkštųjų audinių pažeidimai ir kt);
  2. Laikinas neįgalumas/neįgalumas dėl nelaimingo įvykio;
  3. Mirties atvejai nuo nelaimingų atsitikimų;
  4. Įvairios medicininės išlaidos ir kt.

Draudimo paketo apimtis gali varijuoti priklausomai nuo jūsų poreikių, tad kiekviena sutartis yra sudaroma individualiai. Mūsų specialistai patars ir padės jums išsirinkti optimaliausią variantą, atitinkantį jūsų poreikius. Svarbu paminėti, kad šis draudimas galioja 24 h per parą nepriklausomai nuo vietos, kur esate.

Nieko nelaukite ir pasirūpinkite savimi bei savo artimaisiais jau dabar.

Gyvybės draudimas

Tai sutartis, pagal kurią draudimo bendrovė įsipareigoja sumokėti išmoką mirties, nelaimingų atsitikimų ar kritinių ligų atveju. Tai finansinio stabilumo garantas nenumatytose situacijose bei gali būti jūsų galimybė investuoti savo lėšas į savo bei jūsų šeimos ateitį.

Gyvybės draudimas – tai draudimo apsauga, kai apdraudžiama nurodyto asmens gyvybė ir sveikata bei nurodomas naudos gavėjas.

Kaupiamasis gyvybės draudimas – visa draudimo suma po numatyto sutarties termino ar po apdraustojo mirties sutarties galiojimo laikotarpiu yra išmokama naudos gavėjui. Išmoką sudaro sukauptas kapitalas ir draudiko pelno dalis. Įvertinus visus draudėjo duomenis bei kitas aplinkybes, sudaroma sutartis.

Investicinis gyvybės draudimas – tai tokia draudimo rūšis, kai pats klientas nori dalyvauti draudimo įmokų investavimo procese. Tai galimybė investuoti jūsų pinigus į pasirinktus investicinius fondus. Ši gyvybės draudimo forma – tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori ir sutaupyti, ir gauti draudimo apsaugą.

Sveikatos draudimas

Sveiki bei motyvuoti darbuotojai – tai vienas svarbiausių sėkmingo verslo elementų. Daugelis šiuolaikinių organizacijų investuoja savo lėšas į darbuotojų sveikatos draudimą, tokiu būdu didindami savo veiklos efektyvumą bei garantuodami savo darbuotojų motyvaciją.

Ši draudimo apsauga apima galimybę:

  1. gydytis pasirinktose gydymo įstaigose;
  2. naudotis odontologo paslaugomis;
  3. atlikti įvairius tyrimus;
  4. įsigyti vaistus bei maisto papildus;
  5. naudotis įvairiomis sveikatinimo paslaugomis.

Darbuotojų sveikatos draudimas – tai ne tik racionalus būdas sutaupyti organizacijos lėšas bei sukurti lojalių darbuotojų komandą, bet ir galimybė naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis greitai bei kokybiškai.

Nesvarbu, ar jūs esate privatus ar juridinis asmuo, susisiekite su mumis ir mes jums suteiksime visą reikiamą informaciją bei galimybę rinktis jums labiausiai tinkantį draudimo paketą. Svarbu paminėti ir tai, kad „MTI brokeris“ bendradarbiauja su užsienio kompanijomis ir turi galimybę savo klientams pasiūlyti naujus, Lietuvoje dar neįprastus, bet efektyvius draudimo sprendimus.