+370 604 13210 info@mtibrokeris.lt

Logistikos draudimas

Teisiškai visi vežėjai turi pasirūpinti bent minimalia draudimo apsauga vadinama civiline vežėjo atsakomybe, bet šios atsakomybės apimtis yra ribota, o įvairios stichinės nelaimės, transporto priemonių avarijos ar netgi karo veiksmai gali padaryti žalos jūsų transporto priemonei bei kroviniui. Tyrimų duomenimis, krovinių draudimas yra bene aktualiausias šiomis dienomis. Skaičiuojama, kad krovinių vagystės kasmet siekia apie 30 mlrd. USD. Vagystės rizika nėra vienintelė kalbant apie šį draudimą, susiduriama su daugeliu kitų grėsmių sandėliavimo ir krovinio gabenimo metu.

Krovinių draudimas užtikrina apsaugą jūsų kroviniui nuo visų materialių nuostolių ar kitų žalų jūsų turtui dėl bet kokių išorinių priežasčių, gabenant krovinius sausumos, oro ar vandens transportu. Tinkamas krovinio draudimas kartu su tinkama vadyba yra svarbus aspektas, siekiant kuo optimaliau valdyti galimus finansinius nuostolius.

Pasirinkta tinkama krovinio bei veiklos apsauga – tai garantija nuo visų galimų nuostolių dėl išorinių veiksnių. Tačiau reiktų pabrėžti, kad kiekvienas turėtų žinoti, kokie faktoriai įtraukiami į pasirinktą draudimo paketą. Tai padės išvengti įvairių nesusipratimų įvykus žalai.

„MTI brokeris“ gali būti jūsų partneris siekiant įveikti visus draudimo iššūkius, susijusius su transporto bei logistikos sfera tarptautiniu mastu. Glaudžiai bendradarbiaudami su užsienio partneriais turime galimybę savo klientams pasiūlyti jų poreikius atitinkančius sprendimus.

Logistikos sritis jau kurį laiką yra viena svarbiausių mus dominančių veiklos sferų, tad esame sukaupę daug reikiamos patirties ir galime jums padėti.

Mes pasirūpinsime:

  • Bendrąja vežėjų civiline atsakomybe (CMR);
  • Tarptautine arba vietine krovinių gabenimo apsauga;
  • Ekspeditorių civiline atsakomybe;
  • Sandėliavimo veikla;
  • Muitinės tarpininkų paslaugomis;
  • Žalų administravimu ir kt.

Logistikos draudimo paketą gali sudaryti įvairios rizikos, susijusios su logistikos operacijomis. Kiekvienas pasiūlymas sudaromas individualiai pagal kliento poreikius. Kiekvienas mūsų pasiūlymas prasideda išsamiu klausimynu mūsų klientams, skirtu surinkti visą reikiamą informaciją apie jus, jūsų krovinius ir vykdomą veiklą. Tai svarbus žingsnis siekiant garantuoti tik mūsų klientui reikiamą apsaugą už tinkamą kainą. Mokėkite tik už tai, ko jums reikia.